Magnesy na lodówkę jako gadżet reklamowy

//

Magnesy na lodówkę to jedna z popularnych, tanich pamiątek z wakacji i to zapewne z takim ich zastosowaniem najczęściej większość z nas się spotkała. Po prostu zbieramy magnesy kupione w miejscach, które odwiedziliśmy. Później taki magnes pozostaje na lodówce nawet przez wiele lat. Czy zatem może on pełnić funkcję gadżetu reklamowego?

Nie tylko magnesy turystyczne

Magnesy na lodówkę jak najbardziej są kolejnym produktem, który może być wykorzystywany jako gadżet reklamowy. Zamysł w tym przypadku jest stosunkowo prosty. Atrakcyjny magnes trafia na lodówkę klienta, a na gadżecie znajduje się nazwa firmy i np. numer telefonu do niej. Dzięki temu klient nie zapomni nazwy marki, a jeśli będzie miał potrzebę kolejnego zamówienia, to pod ręką znajdzie również numer telefonu do niej. Jego dużym plusem jest na pewno trwałość i długofalowe oddziaływanie na klienta tego gadżetu. Oczywiście magnesy reklamowe mogą trafić nie tylko do domów prywatnych, ale również do biura, gdzie mogą się znaleźć na firmowej lodówce albo metalowej szafce.

Odpowiednie dopasowanie magnesów reklamowych

Teoretycznie magnesy na lodówkę sprawiają wrażenie bardzo prostego gadżetu reklamowego, jednak i w ich przypadku istnieje możliwość personalizacji magnesu na każdym etapie jego produkcji. Klient wybiera kształt, rozmiar, rodzaj druku czy sposób pakowania. Na magnesie może się znaleźć dowolna grafika. Jeśli chodzi o sposób pakowania, to może być do tego wykorzystywany woreczek foliowy z zamknięciem strunowym, specjalne pudełka lub dopasowane kartoniki. Oczywiście ważne, aby magnes zwracał uwagę, był ciekawy i solidnie wykonany.

Magnesy gadżetem reklamowym

Magnesy na lodówkę zdecydowanie mogą się sprawdzić w roli gadżetu reklamowego. Ich największe plusy to oczywiście czas oddziaływania na klienta i znaczny stopień pewności tego, że trafią np. na lodówkę osoby, która je otrzyma.

W jakiej działalności sprawdzają się takie gadżety?

Nasze doświadczenia pokazują, że gadżety te są cenione zarówno przez przedsiębiorców działających w branży finansowej, jak i turystycznej czy nawet sprzedawców butli z gazem. Prawdopodobnie sprawdzą się jako atrakcyjny gadżet reklamowy w większości branż.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację.